Wysłane przez andrzejr w pt., 06/12/2015 - 21:25
Title: 
test

Studio Wellness to miejsce, w którym pielęgnacja urody i dobrego samopoczucia jest ucieczką od zgiełku codzienności, stresu, tempa życia. Powstało z marzeń o stworzeniu miejsca wyjątkowego, klimatycznego, gdzie nuta Orientu przeplata się z nowoczesnością... Ta synergia obecna jest zarówno w wystroju wnętrza, jak i bogatej ofercie zabiegowej, w której techniki Dalekiego Wschodu łączą się z nowoczesnymi technologiami. Proponowane zabiegi i rytuały, wykonywane z najwyższą starannością i jakością, są odpowiedzią na potrzeby wymagających Klientów.

       Zdobyte przez nas doświadczenie oraz cenne zaufanie naszych Klientów motywuje do poszukiwania nowych technik, do podążania za nowoczesnymi rozwiązaniami i osiągnięciami z dziedziny kosmetologii. Pragnąc spełniac oczekiwania Klientów, rozwijac się i móc działać jeszcze skuteczniej, staramy się urozmaicic naszą ofertę zabiegową inwestując w specjalistyczny sprzet, szkolenia, a także współpracując z najlepszymi, sprawdzonymi markami kosmetycznymi: Thalgo, OrganicSeries, Germaine de Capuccini, Gehwol, Dermika. A wszystko po to, by dac Klientom Studio Wellness wybór wśród tego co najlepsze i najskuteczniejsze, zarówno w holistycznej pielęgnacji gabinetowej, jak i domowej.

       Zapraszam na wyjątkowe zabiegi wellness i spa. Naturalne składniki, przyjemne konsystencje, delikatne nuty zapachowe oraz specjalne techniki masażu działają dobroczynnie na skórę i zmysły, przywracają harmonię ciała i umysłu.

                                                                                                      Zapraszam do zaczarowanego świata doznań spa...