Witam Państwa!

      Studio Wellness to miejsce, w którym pielęgnacja urody i dobrego samopoczucia jest ucieczką od zgiełku codzienności, stresu, tempa życia. Powstało z marzeń o stworzeniu miejsca wyjątkowego, klimatycznego, gdzie nuta Orientu przeplata się z nowoczesnością... Ta synergia obecna jest zarówno w wystroju wnętrza, jak i bogatej ofercie zabiegowej, w której techniki Dalekiego Wschodu łączą się z nowoczesnymi technologiami. Proponowane zabiegi i rytuały, wykonywane z najwyższą starannością i jakością, są odpowiedzią na potrzeby wymagających Klientów.

       Nasze day spa istnieje od 2007 roku. Zdobyte doświadczenie oraz zaufanie Klientów motywuje nas do poszukiwania nowych technik, do podążania za nowoczesnymi rozwiązaniami i osiągnięciami z dziedziny kosmetologii. Pragnąc spełniać oczekiwania Klientów, rozwijać się i móc działać jeszcze skuteczniej, staramy się urozmaicić naszą ofertę zabiegową inwestując w specjalistyczny sprzęt, szkolenia, a także współpracując z najlepszymi, sprawdzonymi markami kosmetycznymi: Thalgo, OrganicSeries, Gehwol, Purles, Dermika, Perfect Image. A wszystko po to, by dać Klientom Studio Wellness wybór wśród tego co najlepsze i najskuteczniejsze, zarówno w holistycznej pielęgnacji gabinetowej, jak i domowej.

     Zapraszam na wyjątkowe zabiegi wellness i spa. Naturalne składniki, przyjemne konsystencje, delikatne nuty zapachowe oraz specjalne techniki masażu działają dobroczynnie na skórę i zmysły, przywracają harmonię ciała i umysłu.

Zapraszam do zaczarowanego świata doznań spa...

Maja Rotkiewicz